000

یکشنبه، آبان ۱۵، ۱۳۹۰

چین کثیف تر از جمهوری اسلامی ، جمهوری اسلامی پلید تر از چین
حکومت چین از پلیدی و خباثت دست کمی از جمهوری اسلامی ندارد . یادمان نرفته در اواخر حکومت شاه ، نمایندگان دولت چین به ایران آمدند تا در بحبوحه تظاهرات و انقلاب مردمی علیه شاه ، حمایت قاطع خود را از حکومت مستبد محمد رضا اعلام نمایند .
در زمان حاضر هم شاهدیم حکومت چین از جمهوری اسلامی و بشار اسد حمایت های آشکاری می نماید تا نفع خود را خون مردم دنبال کند.
وضعیت در داخل چین وخیم تر از نمایی ست که در ظاهر دارد .
شاید بتوان گفت در برخی زمینه ها حکومت چین گوی جنایت و بی شرمی را از جمهوری اسلامی هم ربوده ، آنجا که برای فروش اعضای بدن انسان ، به اعدام مخالفان روی می آورد !آنچه باعث شد تا بدین مطبی بپردازم ، اجتماع گروهی از چینی های مقیم برلین در اعتراض به سرکوب و قتل انسان هایی ست که برای تزکیه روح و سلامت جسم به ورزشی بنام " فالون دافا " روی آورده اند .این مکتب بر سه اصل : حقیقت ، نیکخواهی و بردباری بنا شده تا با تزکیه روح و پالایش جسم به آرمانهایی کاملا انسانی دست یابد ، آرمانهایی که به دور از هر گرایش سیاسی ست .
وقتی اجتماع چینی ها را در نزدیکی محل کارم دیدم ، برای کسب اطلاع نزد آنان رفتم .
آماری از اعدامیان و افرادی که در زندان به سر می برند ارایه دادند و از بسیاری نام بردند که تبعید شده یا به اردوگاه های کار اجباری فرستاده شده اند .
پرسیدم اگر فعالیت گروه شما به دور از هر آرمان سیاسی ست ، دلیل مخالفت دولت چین با شما چیست.
توضیحی مختصر دادند که که همان توضیح کوتاه ، نمایی از وضعیت داخل ایران را برایم تداعی کرد .
دولت های مستبد از هر نوع اجتماع مردمی می ترسند . درست مثل جمهوری اسلامی که حتی از تجمع مردم بدلیل آب بازی به هراس می افتد مبادا با تشکیل چنین اجتماعاتی ، مردم به وحدت و اتحاد برسند!

حکومت چین تلاش می کند تا اعضا و بویژه رهبران فالون دافا را به اتهام های ساختگی و غیر اخلاقی متهم کند ( احتمالا براندازی نرم و خود فروختگی ! ) وبا دستگیری ، شکنجه ( و تبعید ، اعزام به اردوگاه های کار اجباری و قتل اعضا) هراسی بین مردم ایجاد نماید که مانع از جذب دیگران به این گروه شوند ( مبادا دور هم جمع شوند و با انجان حرکاتی کاملا ورزشی ، خدشه به اساس و بنیان حکومت وارد نمایند ) .

برای آشنایی با ورزش فالون دافا و کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید :

http://www.falundafapersian.org/exercises.htm

www.faluninfo.de

www.organharvestinvestigation.net

www.fofg.org

تصور می کنم امروز با توجه به وجود وسایل ارتباط جمعی ( تقریبن ) غیر قابل مهار ، مردم همه کشور ها می توانند با اتحاد ( ولو در دنیای مجازی )یکدیگر را در رسیدن به جهانی آزاد و بدور از خشونت یاری کنند .
هر کشوری که بدست مردمش فتح می شود ، پایه های استبداد در کشور دیگر را به لرزه می اندازد.

۳ نظر:

خُسن آقا گفت...

نگاهی به دراویش خودمان همین وضع را تداعی می کند دلیل اینکه دراویش یا بهایی ها را زیر فشار قرار می دهند از این روست که می ترسند مردمی که از اسلام ناب محمدی زده شده اند به ادیان دیگر بپیوندند و همین باعث کساد شدن بازار خودشان بشود.
فراموش نکن که بطور کلی بعضی انسانها(اکثریت آنها) نیاز به مذهب دارند و برای رها کردن یک مذهب باید اول یک چیز جدیدی پیدا کنند بعد آن قبلی را رها کنند. همین هم باعث ترس قدرت ها می شود مثل جمهوری اسلامی

خلیل گفت...

سلام به حسن آقا.

دعای ندبه، کمیل، مجلس سینه زنی، دوره ی قرآن، مجالس نذر و نیاز که به دور از چشم حکومت باشد هم ممنوع است چه رسد به بهایی ها و دراویش.

فرهاد گفت...

حسن آقای گل
دقیقا در حکومت های دیکتاتوری همیشه همین رویه مشاهده میشه ، دوران شاه تلاش می شد تا شهرهای مجاور هر استان با هم در جنگ باشند مثل رشت و انزلی ، خرم آباد و بروجرد و ...
در حکهوری اسلامی که از آب بازی مردم هم می ترسند !

خلیل عزیز
درست میگی ، مهم مناسبت مهم نیست ، مهم عدم اجتماع و همبستگی مردمه

Free counter and web stats