000

شنبه، مرداد ۲۲، ۱۳۹۰

چند خبر کوتاه : حسرت از کمبود پرسنل 5 تا 13 ساله در سپاه ، فینال کسب مقام آخر در لیگ برتر و ...

برگزاری فینال مقام آخری لیگ !
در پی باخت دوم پرسپولیس در بازی سوم ، این تیم رقابت سختی را با مس سرچشمه برای کسب مقام آخر جدول لیگ آغاز کرده .روز سه شنبه 25 مرداد فینال کسب مقام آخری لیگ بین پرسپولیس و مس سرچشمه برگزار خواهد شد که کارشناسان فوتبال اعتقاد دارند این بازی اهمیت حیاتی برای هردو تیم خواهد داشت تا بتوانند به شایستگی در قعر جدول جاخوش کنند . در همین رابطه لیگ دسته یک فوتبال ضمن حمایت از کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس فریاد زد : استیلی تیمت رو وردار و بیا !

حجت الاسلام محمدهادی رضایی، مسئول نمایندگی آیت الله خامنه ای در نیروی زمینی سپاه پاسداران اعلام کرد: "سياست غلط كنترل مواليد كه در دولت سازندگي پايه‌گذاري و در دولت اصلاحات پيگيري شد متاسفانه نه تنها هزينه‌هاي سنگيني به كشور تحميل كرد بلكه پيامدهاي بسيار منفي نيز به همراه داشت كه يك نمونه بارز آن كاهش ورودي نيروي سرباز به نيروهاي مسلح است....به طوري كه نيروهاي مسلح را به دليل كاهش ورودي نيروي سرباز با مشكل كمبود نيرو مواجه كرده است."

با توجه به اینکه از عمر دولت خاتمی فقط 6 سال و از عمر دولت رفسنجانی تنها 14 سال می گذرد ،( وبا توجه به 9 ماه زمان بارداری ) بنظر می رسد تمام دلهره این حجة الاسلام این بوده که تعداد کودکان 5 تا 13 ساله ای که خواهان عضویت در سپاه باشند به شدت کاهش یافته !

کاش این حجة الاسلام که نماینده ویژه خامنه ای نیز هست ، فاش می ساخت اعضای محترم سپاه پاسداران چه استفاده بهینه ای از حضور پسران 5 تا 13 سال در جمع خود می کنند که چنین دلهره و آشوبی از کمبود آنها در دل سپاهیان افتاده ؟

خانم کلینتون فرموده : گفت که تاریخ، این کشورها و دولت هایی که به سوریه اسلحه ارسال می کنند را طرد خواهد کرد.... یادم می یاد در فیلم قیصر ، وقتی دایی جان از بهروز وثوقی ( قیصر ) تقاضا میکنه که قاتلین برادر و خواهرش را واگذار به حضرت عباس کنه ، قیصر میگه مگه من خودم دست ندارم که واگذارشون کنم به حضرت ابوالفضل ؟!
شاید خانم کلینتون عزیز فراموش کرده که امریکا و اروپا برای حمایت از مردم لیبی چه بلایی سر سرهنگ قذافی نازل کردند و چطور از مردم مصر و سودان حمایت نمودند اما نمیدانم چرا تا حرف جمهوری اسلامی و سوریه بمیان میاد همه مودب و اتو کشیده ، تنها به نفرینی و دشنامی قناعت می کنند !

اما این عکس جالب که هنر یکی از کاربران بالاترین ست :اینکه چطور میشه با چادر آب استخر را معطر کرد سوالی ست که تصور میکنم تنها دکتر روازاده ( معروف به روانی زاده ) باید پاسخ گوید .
وصدالبته کاش مسئولان استخر میگفتند برادران با کجای خودشان می توانند آب استخر را معطر کنند !


هیچ نظری موجود نیست:

Free counter and web stats