000

جمعه، آبان ۲۳، ۱۳۹۹

ترامپ یا بایدن ، مسِله این است !

بایدن فعلا پیروز انتخابات است و ترامپ سعی میکند با بازشماری آرا تیری در تاریکی بیندازد


اما کدامیک به بقای جمهوری اسلامی کمک میکنند

ترامپ سیاستمدار نبود ، تاجری بود اهل معامله ، تمام فشاری که بر جمهوری اسلامی وارد کرد فقط برای این بود که بتواند آخوندها را پای میز مذاکره بکشاند و صلح با جمهوری  اسلامی را بنام خود بزند

اما بایدن دموکرات است ، میدانیم بیشتر جنگ های تاریخ امریکا را دموکرات ها راه انداخته اند

از بیست رییس جمهور امریکا ، دوازده نفر جمهوری خواه بوده اند و هشت نفر دموکرات اما از پنجاه و پنج جنگی که امریکا در آن شرکت داشته ، سهم جمهوری خواهان سی و سه بوده و سهم دموکراتها بیست و سه، یعنی جمهوری خواهان دو ممیز هفتاد و پنج و دموکرات ها دو ممیز هشتاد و هشت و البته جنگ های خونینی که امریکا شروه کرده بدست دموکراتها انجام شده

بایدن در دورانی که مشاور روسای جمهور امریکا بود، همیشه عقیده داشت باید حرف را به کرسی نشاند ولو با زبان زور

با این حساب ، جمهوری اسلامی فرصتی گرانبها را با رفتن ترامپ از دست داده ، بایدن شاید به برجام برگردد اما قطعا امتیاز های زیادی را از جمهوری اسلامی طلب خواهد کرد

 تقریبا همان چیزی که ترامپ خواستار آن بود اما با زبان دیپلماتیک

شاید راه فروش نفت جمهوری اسلامی باز شود اما تصور نمیکنم حکومت آخوندی بتواند مثل سابق دست و دلباز به گروه های فشار و تروریستی پول بی زبان مردم ایران را هدیه دهد


اما مردم ما مثل همیشه دست تنها خواهند بود و تا زمانی که خود مردم به خود باور نداشته باشند که می توانند این حکومت ارتجاعی را   کنار زنند ، آش همین ست و کاسه همین

به قول گالیله : بیچاره ملتی که نیاز به قهرمان دارد

۱ نظر:

ناشناس گفت...

خانواده های الله قلی و ابوالقاسمی از قاچاقچیان و خلافکاران عضو باند بزرگ هستند که پلیس و امنیت و مقامات از آن بهرمند هستند و ریاست می کنند..
الله قلی ساکن تهران بلوار فردوس شرق خیابان ابراهیمی جنوبی کوچه ۱۸ پلاک ۱۱
ابوالقاسمی ها ساکن تهران بلوار فردوس شرق خیابان ابراهیمی جنوبی کوچه ۱۹ پلاک ۵ و پلاک ۳ هستند.
همین کوچه نوزدهم پلاک ۲۳ ساختمان کارمندان کشتیرانی عده ای اوباش ساکن شده اند که با آذرباد ها و پورهمتها و رشیدی ها و رام ها دوستی و همکاری دارند ولی برای رد گم کردن و مصلحت ادعای دشمنی با هم دارند.
پلاک ۱۵ تا ۲۳ نیز افرادی ساکن شده اند که در راستای اهداف باند قاچاق انواع رفتارهای سازماندهی شده اوباشی گری دارند. در چند سال گذشته بارها افرادی شبانه به پلاکهای ۱۵ تا ۲۳ آورده و شکنجه شده اند و پلیس و اطلاعات همدست این آدم ربایی ها و شکنجه ها است.
نکات مهم:
۱-بلوار فردوس بخصوص ابراهیمی محل تجمع قاچاقچیان شده تا توسط باند خلافکار پلیس و امنیت براحتی حمایت شوند اگر در تهران پخش بودند نمی توانستند امنیت قاچاقچیان را تامین کنند.
۲- الله قلی و ابوالقاسمی ها تعدد شناسنامه دارند و هربار دستگیر شده اند یک هویت جعلی تحویل قضائیه دادند و از زندان فرارکرده و به کار خلاف ادامه داده اند.
۳- ابوالقاسمی ها مواد مخدر در ماشینهای سبک و سنگین جاسازی می کردند و از سوی پلیس خلافکار دو برابر دستمزد مکانیک حقوق می گرفتند.
۴-الله قلی ها در قاچاق کالا توسط سپاه و انتظامی فعال هستند و مسئولیت توزیع در بازار را به عهده میگیرند. ماهواره و یدکی خودرو و لوازم خانگی.
۵- پلیس خلافکار از دست اندر کاران خودرو شامل نمایشگاهدار و دلال و قطعه فروش و مکانیک پول می گیرد و خدمات ضد قانونی به آنان میدهد. مثلا هر خانواده ماهی ۱۵۰هزار میدهد خانواده دیگر نمایشگاه دارد ماهی ده میلیون تومان و مجموعا هزاران خانواده ماهی چند صد میلیون تومان به چند پلیس و قاضی و اطلاعتی-امنیتی میدهند که درامد کلانی برای این چند نفر است.این پولها توسط چند نفر سردسته جمع آوری و با ترفندهایی به پلیس و قضات خلافکار ماهانه داده میشود.
۶- ابوالقاسمی ها و الله قلی ها واسطه نصب شنود و دوربین مخفی در خانه مردم بیگناه هستند. پلیس و اطلاعات و امنیت با واسطه گری این دو در خانه و محل کار افراد بیگناه مختلف شنود و دوربین نصب و گیرنده بین دشمنان آنها رقبای تجاری و اوباش توزیع میشود. تورج رام نیز وسایل فوق مدرن که فقط سیا و موساد دارند را در منطقه نصب و بطور موازی با این افراد همکاری می کند. وی کارمند شرکت وابسته به سپاه بوده.
۷- باند خلافکار اقدام به عضوگیری افراد شبیه هم میکند!! و از نقاط مختلف افراد شبیه به هم را کلکسیون میکند به اهداف فعالیت های ضد قانونی و کلاهبرداری و قاچاق و … توجه کنید پیدا کردن افراد شبیه هم کار سختی است و فقط برای اداره آگاهی و ادارات اطلاعاتی-امنیتی مقدور است.
۸-ابوالقاسمی ها از اوایل انقلاب که به قاچاق مخدر مشغول بودند تا کنون خود را فامیل باقری کنی برادر مهدوی کنی فامیل مقام معظم رهبری اعلام می کنند و رانت پلیس را نصیب خود کرده اند.
۹-عده زیادی از اوباش جوادیه و نازی آباد و مناطق دیگر به منطقه امده اند.
۱۰- گفته شده تعداد زیادی از املاک بلوار فردوس مصادره ای است ولی مقامات کشوری پس از سلب مالکیت و تصرف املاک آن را در دفتر بنیاد ها و دولت ثبت نکرده اند تا هکتارها ملک مسکونی را پنهانی فروخته و پولش را در جیب خودشان بگذارند! یک علت اوباش نشین کردن این منطقه سهولت بالا کشیدن املاک ملی و مردم است.
اطلاعات تکمیلی در:
https://ferdos-tehran.blogspot.com

عکس امیر الله قلی خلافکار پیوست ایمیل میشود:

Free counter and web stats