000

دوشنبه، مرداد ۰۹، ۱۳۹۶

عامل شکست تیم امید مربی بود و تاوانش را استقلال داد !

استقلال تهران در حالی از همراهی 3 بازیکن خود محروم شد که بنظر می رسد فدراسیون فوتبال تاوان اشتباه خویش را از استقلال گرفته .
امیر حسین پیروانی مربی تیم ملی جوانان زیر 23 سال تنها در یک بازی در نیمه مربیان پیروز بوده ، در بازی با کستاریکا !
او در هیچ بازی دیگری ، نیمه مربیان  را با پیروزی به اتمام نرسانده !
آقای پیروانی در بازی با زامبیا در نیمه مربیان ، 4 بر یک شکست خورد (بازی یک بر صفر برده را 4 بر دو واگذار کرد )!
در بازی با پرتغال هم در نیمه مربیان (بازی یک بر صفر برده را ) دو بر یک به پرتغال باخت.
در مقدماتی جام جهانی زیر 23 سال ، آقای پیروانی باز هم به باخت در نیمه مربیان ادامه داد.
در مقابله با قرقیزستان ، ایران در نیمه اول دو بر یک بر قرقیزستان غلبه کرد ، تیمی که باز ی خود را در برابر عمان پنج بر یک واگذار کرده بود !
اقای پیرانی حتی در این بازی در نیمه مربیان به نتیجه ای بهتر از صفر بر صفر دست نیافت.
در بازی مقابل عمان ،در حالی که نیمه اول صفر بر صفر به پایان رسیده بود ، شکست دو بر صفر را ( در نیمه مربیان )  به کارنامه خود اضافه کرد .
در حالی که تمامی کارشناسان از صعود راحت تیم ایران صحبت می کردند تا آنجا که فدراسیون برای رقابتهای زیر 23 سال ، تصمیم گرفته بود از تیم زیر 20 سال استفاده کند !تیم امید حذف شد.
در بازی مقابل عمان هر دو گل عمان در نیمه مربیان بثمر رسید.
حال با این کارنامه مفتضح آقای پیروانی جالب است که فدراسیون انتقام خود را از تیم استقلال تهران گرفت و با محروم کردن 3 بازیکن این تیم ، دست مربی استقلال را کاملا بسته ، در حالیکه در گذشته تیم پرسپولیس هم چنین روالی را در پیش گرفته بود و محروم نشد و امسال هم تیم تراکتورسازی بازیکن خود را در اختیار تیم امید قرار نداد و هیچ جریمه ای شامل حالش نشد.
بر طبق قانون کمیته انظباطی و ماده 83 که مورد نظر آقای ساکت است ، بصراحت از قوانین فیفا نام برده شده اما در عمل آقای ساکت با نادیده گرفتن همین قانون مورد نظر خود ، تیم استقلال را با محرومیت غیر قانونی مواجه ساخته. جالب است که آقای حسن زاده هم تاکید بر تنبیه تیم استقلال دارد و هیچکس از تیم تراکتورسازی و پرسپولیس نامی بر زبان نمی آورد.
اکنون جای سوال است که بر  اساس چه تحلیلی فدراسیون فوتبال آقای پیروانی که کارنامه ای بسیار بد از خود ارایه داده را بازهم مربی تیم امید قرار داده و بر اساس چه قانونی تنها زورش به استقلال رسیده !
هیچ نظری موجود نیست:

Free counter and web stats