000

شنبه، دی ۱۹، ۱۳۹۴

تعرض به زنان در کلن ، ابهاماتبیش از هزار نفر در ایستگاه مرکزی قطار شهری در کلن جمع شدند تا سال نو را جشن بگیرند.
اما گروهی از این فرصت استفاده می کنند تا چهره زشت خود را آشکار کنند: تعرض به زنان و سرقت اموال آنان.
بنا به گزارش هایی که بارها و بارها در طی شبانه روز از سوی رسانه ها پخش می شود ، مردان به ظاهر مست ( عربها و پناهندگانی از کشورهای شمال افریقا ) زنان را مورد تعرض قرار داده اند که تاکنون 170 مورد شکایت مورد بررسی ست و 31 نفر از مجرمان شناسایی شده اند .
نحوه عمل این گروه ، هماهنگ و دستجمعی بوده ، بنابراین نمی توان مست بودن مجرمین را بهانه حمله و تعرض آنان دانست .
رییس پلیس شهر کلن ،"وولفگانگ آلبرس"، بدلیل اهمال و سهل انگاری نیروهای پلیس برکنار می شود......
خوشبختانه دولت خانم مرکل تصمیم دارد تا با عکس العملی مناسب ، تمامی مجرمان را از آلمان اخراج کند اما...

از 31 نفری که مورد شناسایی نیروهای پلیس قرار گرفته اند ، تنها 18 نفر پناهنده هستند ، 21 نفر عرب و 5 ایرانی ! اما هیچ گزارشی در دست نیست که بصورت قاطع اعلام کند آیا افراد آلمانی هم در بین تعرض کنندگان وجود داشته اند یا خیر .

متاسفانه در هیچ گزارشی اشاره نشده که چه تعداد از زنان قربانی ، خارجی هستند !

معلوم نیست چرا وقتی پلیس کلن ، جو ایستگاه مرکزی قطار ( شهر کلن ) را آشفته و از کنترل خارج دیده ، محل را ترک میکند ، با علم به اینکه می دانسته این  آشفته حالان برمی گردند تا آشفته حالی کنند .شاید منتظر مانده تا پس از وقوع فاجعه ، به شکایات رسیدگی کند !

دو متهم آزاد شدند ، هردونفر عرب و افریقایی هستند (مراکشی و تونسی ) ،اما این خبر به اندازه یک دهم  بمباران خبری علیه عربها و پناهندگان ، مورد توجه قرار نگرفته ...
---------------------------------
با توجه به نارضایتی عمومی از پذیرش بی مرز پناهندگان و حتی شکاف میان حزب حاکم ، بنظر می رسد این حادثه ( بخوانید فاجعه ) فرصتی ست مناسب برای دولت آلمان تا غربالی بدست گیرد و مجرمان را از پناهجویان جدا سازد و اخراج کند . 
درصورت عدم برخورد قاطع دولت و دستگاه های قضایی با مجرمان و جنایتکاران ، دیری نخواهد پایید که این سرزمین تبدیل به بهشت جنایتکاران خواهد شد ، امریکا سرزمین جذب ثروت و نخبگان ست و آلمان ... !

۱ نظر:

خلیل گفت...

سلام

دست پخت فرانسه ، انگلیس و امریکا در شمال افریقا - لیبی - و خاورمیانه بهتر از این نیست.

Free counter and web stats