000

پنجشنبه، اسفند ۰۷، ۱۳۹۳

چند سوال در مورد انهدام ماکت ناو امریکایی توسط سپاه پاسداران !

بنا به گزارش خبرگزاریهای جمهوری اسلامی ، چند فروند هلی کوپتر ( بالگرد ) سپاه با همراهی قایق های تندرو توانستند با شلیک بیش از 400 راکت 107 میلیمتری ، 2 موشک کروز نصر ( تولید داخلی ) و... ماکت این ناو را منهدم نمایند.
البته در اینکه سپاه پاسداران قادر به غلبه بر هر ماکتی ست شکی نیست اما مشکل من اینجاست که :

1. نمی توانم باور کنم ناو هواپیمابر امریکایی اجازه دهد بالگرد سپاه به نزدیکی آن برسد تا بتواند موشک خود را شلیک کند یا قایق های تندروی سپاه (که پیش از این هم در مواجهه با ناوی دیگر ، فرار را برقرار ترجیح دادند و با همان سرعت "تند" به مقر خود بازگشتند ) بتوانند به چند صد متری این ناو برسند و با فراغ خاطر راکت های 107 میلیمتری خود را یکی پس از دیگری شلیک کنند.

2. تازه این ماکت ناوهواپیمابر امریکایی بود که بی نوا و بی دفاع به نظاره مانور سپاهیان نشسته بود ، ماکتی مقوایی یا نهایتا پلاستیکی ! با اینهمه نیروهای سپاه بیش از 400 راکت و موشک و ... شلیک کردند تا بتوانند ماکت بیچاره را فتح کنند ، لابد اگر قرار باشد خود ناو را فتح کنند به چند سال زمان و چندصدهزار موشک و راکت نیاز خواهند داشت، البته اگر ناو از سر مهربانی اجازه دهد بالگرد و قایق ها به چندصد متری آن برسند و الا برد موشک ها سپاه تا نیمه راه خواهد بود و بعد از آن فس س س س س.

3. از همه این ها هم بگذریم و فرض کنیم ناو امریکایی به رسم خوشامد مانع از حمله بالگردهای سپاه نشود ، باید دید که آیا این بالگردها اصلا می توانند بدون سقوط به نزدیکی ناو برسند یا مثل دیگر بالگردها ( اینجا ) خودبخود سقوط می کنند و مزاحم استراحت پرسنل ناو نخواهند شد !

۲ نظر:

ناشناس گفت...

درضمن این احمقها نمیدانند که ناو هواپیمابر هیچوقت به تنهایی جایی نمیرود
همواره سه چهارتا ناو جنگی اسکورتش میکنن

خلیل گفت...

سلام،

برای مصرف داخلی خوب است.

Free counter and web stats