000

سه‌شنبه، دی ۱۴، ۱۳۸۹

آب گل آلود و فرصت طلبان بی مروت

جنبش مردم ایران آنچنان حمایت جهانی را برانگیخته که حتی گروه های مطرود نیز به فکر افتاده اند تا از این فرصت سودی برند و از ورطه نابودی و خموشی نجات یابند .
روزنامه واشنگتن تایمز در مقاله ای آنچنان سوز و گداز از قرار داشتن نام سازمان مجاهدین در فهرست سازمانهای تروریستی به راه انداخته که گویا فراموش نموده همین سازمان در سالها قبل چگونه دست اخوت و برادری به صدام داده بود تا میلیشیای مجاهدین همدوش سربازان عراقی به جان مردم ایران بیفتند .
در مقاله دوم ژانویه آورده : امروز زمانی ست که اوباما نشان دهد با مردم ایران است و باید نام سازمان مجاهدین را از فهرست سازمانهای تروریستی خارج کند !
اینکه این سازمان چه ارتباطی با جنبش مردم ایران دارد ، نکته ای ست که در مقاله مورد ذکر به آن اشاره ای نشده . اما حکایت از آن دارد که همه آنانی که برای حکومت بر مردم ، ملت را قربانی خواسته هایشان کرده بودند ، امروز با شعار فریبنده حمایت از مردم ، به فکر سوء استفاده از نجابت و مظلومیت ملت شده اند .
بد نیست مقاله واشنگتن تایمز را بخوانید تا به تاثیر پول در ترویج ایده های مطرود پی ببرید .

۴ نظر:

خلیل گفت...

سلام. واشنگتن پست فراموش نکرده، آنها هرگز الزایمر نمی گیرند. اکنون هراسی بیشتر به سراغشان آمده است که اگر ایرانی های مستقل - نه همدوش غربیان و صدام ها- هر روز قوی تر شوند چه خاکی در آینده بسر خواهند ریخت.

ناشناس گفت...

جلسه گفتگو و پرسش و پاسخ با بهرام مشيري _ موضوع : نقد تعاليم و احكام اسلامي
تاريخ : شنبه
5 _February _2011
16_Bahman _1389
ساعت : 10 شب به وقت ايران
مكان : مسنجر پالتاك
تالار : ايران عصر روشنگري
-----------------------
IRAN Asre Roshangari
Category : Asia
Subcategory : Iran
----------------------
جهت دانلود مسنجر پالتاك از لينك زير استفاده نماييد
http://www.paltalk.com/
سايت رسمي استاد بهرام مشيري
http://www.bahrammoshiri.com/
جهت اطلاعات بيشتر يا تمايل به شركت در پرسش و پاسخ لطفا با ايميل زير تماس بگيريد
Email : iranasreroshangari@gmail.com
------------
بهرام مشیری در سال 1970 میلادی به امریکا سفر نمود. وی دارای مدرک فوق لیسانس در علوم مواد و مهندسی شیمی می باشد. قبل از انقلاب اسلامی ایران, بهرام مشیری در ارتش فعالیت نموده و با توجه به اشتیاق و علاقه شدید به تاریخ و فرهنگ ایران, به مطالعات عالی در این زمینه نیز ادامه داد

فرهاد گفت...

خلیل عزیز
دقیقا نکته همین ست که گفتی.
ممنون بابت حضور همیشگیت

mojtaba mostafavi گفت...

سلام این دولت برایه همه چی‌ پول دارند ولی‌ نه برای یارانه‌ها . هی‌ میگن نیروی هسته‌ای تو نگو ما باید از حالا به بعد هسته بخوریم چون از خورشت الو فقط هستش گیرمون میاد. ما نیروی هسته‌ای می‌خواهیم بزنیم تو سرمون. نه قدرت خرید داریم نه میتونیم از حالا با بعد جایی برویم چون اقایون بنزین را حسابی‌ بالا بردند. آقای احمدینژاد حق نفت ما که گفتی‌ سر سفره هر خانواده ایرانی‌ میاری کو؟ همه رو دادید به عربهای سنی تو غزه بخورند تا عکستون رو همهجای فلسطین بزنند. نه نیروی اتممیت رو می‌خواهیم نه کمکت به غزه. یادت نره که همین ما بسیجیهایی که همه یارانه‌ها رو ازشون بریدی ما باعث شدیم که جنابعالی هنوز رئیس جمهور باشید.

Free counter and web stats