000

یکشنبه، بهمن ۱۸، ۱۳۸۸

ترس سفارت جمهوری اسلامی در برلین از برگزاری مراسم 22 بهمن !

بدلیل اعتراضات موثر و گسترده ایرانیان برلین ، سفارت جمهوری اسلامی برای اولین بار پس از سه دهه مراسم 22 بهمن را از ترس تجمع اعتراض آمیز ایرانیان لغو نمود (این مراسم قرار بود در هتل ماریتیم برلین برگزار شود ) .
امسال ماموران جمهوری اسلامی مجبور شدند اعلام نمایند که مراسم 22 بهمن را بصورتی غیر رسمی ( و غریبانه ) (!) در داخل دژ (!) سفارت برگزار خواهند کرد تا از دسترس ایرانیان معترض و حامی جنبش مردم دور بمانند ، اما بزمتان را آمردم ایران شفته خواهند کرد حتی اگر به آسمانها بگریزید :
به دعوت شبکه جوانان ایرانی برلین ، ایرانیان ( ساکن برلین ) در روز سه شنبه مقابل سفارت جمهوری اسلامی بزم سفارت را آشفته خواهند نمود : سه شنبه 9 فوریه ، ساعت 5 بعدازظهر ساعت 17 .
صحبتهای سهراب مختاری در تلویزیون ایرانیان برلین در همین رابطه :

۳ نظر:

کریم پ گفت...

بنازوووووم ایرانیان برلین
اما فرهاد قبول نیست. باید مثل ایرانیان کپنهاگ تخم مرغ هم به یکی از سفارتی ها بزنید, ما تخم مرغ می خوایم.

هوای سبز گفت...

پیشنهادی موثر برای ۲۲ بهمن برای کسانی‌ که به هر دلیلی‌ نمیتوانند در راهپیمایی سبز شرکت کنند . می‌توان با تهیه بادکنک‌های سبز رنگ و پرکردن آنها با گاز هلیوم (و یا گاز خانگی در صورت رعایت احتیاط) و به هوا فرستادن آنها در زمانی‌ مشخص ندای جنبش سبز را به مسالمت آمیز‌ترین و بی خطر‌ترین وجه نشان داد. می‌توان این کار را بین ساعت ۱۱ صبح تا ۱۲ ظهر روز ۲۲ بهمن انجام داد و در صورت کمبود بادکنک به رنگ سبز میتوانید از اسپری سبز جهت رنگ نمودن بادکنک‌های به رنگهای دیگر استفاده کنید. نکتهٔ مهم اینست که بادکنک تا ارتفاع قابل دید از نقاط مختلف شهر، بالا رود. و اما فواید این کار:

۱- یک حرکت اعتراضی بی‌ سرو صدا است. همچون تظاهرات سکوت بعد از انتخابات.

۲- هیچگونه خطری متوجه انجام دهنده نخواهد شد. و کسانی‌ که به هر دلیل از حضور در تظاهرات تا کنون معذور بودند به راحتی میتوانند حتی از حیاط منزل خود ‌ در این حرکت شرکت کنند.

۳- حکومت هیچ بهانه‌ا‌ی برای متهم کردن جنبش سبزبه خشونت نخواهد داشت.

۴- خط بطلان بر ادعای واهی حکومت مبنی بر اینکه طرفداران جنبش سبز تعداد قلیلی هستند خواهد کشید و مشاهده میلیونی بادکنک‌های سبز در آسمان شهر آنها را به وحشت خواهد انداخت.

۵- همهٔ مردم از تمام نقاط شهر میتوانند شرکت کنند و به دلیل همین گستردگی, قدرت هرگونه عکس العملی از نیروهای دولت کودتا سلب خواهد شد.

۶- می‌توان بر روی بادکنک‌ها شعار نویسی هم انجام داد.

۷- همهٔ خبرنگاران داخلی‌ و خارجی‌ براحتی قادر به پوشش این واقعه خواهند بود.

همانگونه که ذکر شد این حرکت به عنوان یک حرکت پشتیبانی‌ برای تظاهرات مردمی جنبش سبز در خیابانها می‌باشد و قابل اجرا در تمامی‌ شهر‌های ایران عزیز خواهد بود. لطفا در ارسال این مطلب به دوستان خود ما را همیاری کنید.
پس وعدهٔ ما ۲۲ بهمن از ساعت ۱۱ صبح الی‌ ۱۲ ظهر

خلیل گفت...

سلام، موفق باشید. برای خوانندگان بلاگم پست کردم. با سپاس

Free counter and web stats