000

دوشنبه، دی ۱۸، ۱۳۸۵

جرم آب دهانی !

همه جور چیزهای آب دهانی در ایران موجود بود الا این یکی:

پرتاب آب دهان و بینی جرم محسوب میشود!

یعنی حرفهایی که از دهان احمدی نژاد خارج میشه ،

بیشتر از آب دهان و بینی مردم ارزش داره که برای آن

جریمه ای در نظر نمیگیرند؟

۴ نظر:

مرد پیر گفت...

درود
فرهاد جان بلاخره باید
بیت المل یک جوری جور شود
امروز از طریق تف و اب دهن
فردا خدا کریمه

Ehsan گفت...

فرهاد جان، در جواب کامنتی که در وبلاگم گذاشتی: احتیاجی به نوستراداموس نیست. گروهی که جنگ عراق و باقی خیمه شب بازیهای مرتبط با آن را اداره می کند چندان باهوش و خلاق نیست. برای کسانی که اوضاع عراق را زیر نظر دارند پیش بینی خیلی از تصمیمهای آینده این گروه ممکن و گاهی حتی خیلی آسان میشود. همانطور که بسیاری از عقلا چهار سال پیش گلوی خودشان را جر دادند که بگویند اشغال عراق سرانجامی چنین خواهد داشت که امروز میبینیم و امریکا را به باتلاق در خواهد انداخت. اما در مقابل دیک چینی و باقی نیوکان های خودشیفتۀ توهمزده اعلام میکردند که عراقیها از ارتش امریکا به عنوان نیروی آزادیبخش استقبال خواهند کرد. دنیا اینجوری است فرهاد جان.

gave_moghadas گفت...

با درود به فرهاد عزیز
اگر به دلایل وضع قوانین کاغذی در ج.ا. نگاه کنی متوجه میشوی روح قانون درست است ولی قانونگذار و مجری آنها عوضی. چون جنبه دکوراسیون و نمایش پشت ویترین را دارد.
در ایران قوانین را برای خالی نبودن عریضه و از کشورهای غربی کپی میکنند و اگر به اغلب مواد و نوشتار آنها که عمیق شوی دم از آزادی و مساوات و برابری حقوق و عدل و انصاف و ... میزنند. قوانینی که هرگز اعمال نشده و نخواهد شد بهمان دلیل ویترینی بودن آن.
وقتی ملا علی بالای منبر میرود و میگوید "ما بهترین قوانین دنیا را داریم" یا "قوانین ما ریشه در فلان و بهمان دارد" البته غذای هضم شده خود را دوباره مزمزه میکند ولی باید دید پشت پرده وضع این گونه قوانین که این اواخر فقط بگیر و ببند است ، چیست و از کجا سرچشمه میگیرد؟
مخارج میلیاردها دلاری سپاه و کمیته و سازمانهای ضد انسانی دیگر باید به نوعی تامین و سپس مصرف شود که البته مقدار فراوان آن از حلقوم و سفره مردم ایران صرف تروریسم و بمبگذاری در این و آن کشور و ایجاد محیط نا امن و پر غوغا میشود که نمونه آنرا در عراق و لبنان و فلسطین و جدیدا افغانستان بطور روزمره میبینیم. اما باز هم نمیتواند این چاه ویل کیسه پر کن آغایان را پر کند. خرید اسباب بازیهای نظامی و موشک های گران قیمت و تانک قراضه های روسی و کره شمالی و سایر اقمار نیز قوز بالا قوز است. از طرفی بخشش های بزرگ به این و آن گروه تروریست از چچن های روسی تا القاعده و حمس و ملا نصرالله نیز مخارج سنگینی است. پیک نیک های سگ بارگاه به این و آن استان و باج دهی 50 دلاری (بگذارید بزرگ حرف بزنیم 500000 ریالی) بهر کس که کرنش کند نیز مخارج دیگریست که خزانه مملکت را خالی نموده. مواد مخدر و قاچاق و فروش آن درآمد کمی نداردکه همه فهمیده اند از کجا میآید و چه کسانی پشت این نوع قاچاق هستند. فروش دختران و پسران یتیم و باقیمانده از زلزله بم درآمد زیادی داشت ولی باز هم مچگیری شد. حالا دیگر شده قضیه از این ستون به آن ستون فرجه...
راه آخر آنست که با قوانین موضعی و بگیر و ببند های موقتی مثل پلیس تلفن همراه و پلیس نجابت و پلیس .... نوعی درآمد بسازند و یا حداقل حقوق پاچه گیران سپاه و کمیته را از درآمد آن تامین کنند.
اگر فردا شنیدی یا دیدی پلیس ویژه دیگر درست شده با نامی عربی نظیر " پلیس اللسلامی الدخو " تعجی نکن. تا مدتی میتوان با آن کیسه مردم را خالی کرد و خرج و مخارج این انگلهای نگهدارنده ستون لرزان حکومت را به نوعی درآورد.

آرمین گیله مرد گفت...

سلام ... :-)

Free counter and web stats