000

پنجشنبه، فروردین ۲۴، ۱۳۹۶

احمدی نژاد و توهم بازی برد _ برد !

ثبت نام احمدی نژاد در انتخابات ریاست جمهوری  را کسی پیش بینی نمی کرد ، حتی حمایت او از بقایی هم خلف وعده از سوی او تلقی می شد اما مگر می شود احمدی نزاد باشد و خلف وعده و دروغ و تهمت نشنویم ؟
به گمان من ، توهم احمدی نژاد چنان او را شیفته خود ساخته که هنوز تصور می کند براستی مورد تایید اکثریت جامعه قرار دارد ، درست مثل زمان پس از انتخابات سال 88 که تلویحی گفته بود اگر حمایت خامنه ای از او نبود ، رای بیشتری به نفع او به صندوق ها ریخته می شد .
احمدی نژاد خود شیفته است ، درست مثل ترامپ که با چشم جمعیت اندک حاضر در مراسم جشن ریاست جمهوری خود می دید اما تصور میکرد میلیونها هستند و رسانه ها متوجه نمی شوند .

با توجه به دستور صریح آقای خامنه ای برای عدم حضور او در انتخابات ،وی تلاش کرد مهره ای از خود را وارد بازی انتخابات کند اما کیش شخصیت و منش خود شیفتگی او چنان عقل او را زایل ساخته که فکر می کرد با حمایت از بقایی ، ضامن پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود . اما وی حتی موفقیت یارش را تاب ندارد و احتمالن بیکباره به خود گفته که چرا باید باعث شود کس دیگری جایش را بگیرد!

احمدی نژاد با توجه به تجربه حضور هاشمی رفسنجانی و عدم تایید صلاحیت او توسط شورای نگهبان که منجر به مظلوم نمایی و محبوبیت هاشمی رفسنجانی شد ، به خیال خود در بازی برد _ برد شرکت کرده که اگر رد صلاحیت شود ، محبوبیتش افزون شده که منجر به افزایش آرای بقایی می گردد و اگر تایید شود باز هم اکثریت مطلق آرا را به خود اختصاص خواهد داد.

هیچ نظری موجود نیست:

Free counter and web stats