000

سه‌شنبه، مرداد ۱۷، ۱۳۹۶

دیکتاتوری تا دیکتاتوی !

آقای خامنه ای :
«دیکتاتوری را ما با همه وجود دیده‌ایم، جوانهای ما ندیدند!»

یعنی اعتماد به نفس این اقا کمر کهکشان راه شیری را شکسته !
شاید منظور آقای خامنه ای از " با همه وجود دیده ایم " این باشه که چون خودش دیکتاتوره ، با همه وجودش حس میکنه دیکتاتور بودن یعنی چی !
آقا اصلا شاه دیکتاتور بود که مرتضی مطهری اجازه داشت در دانشکده الهیات درس بده ، شاه دیکتاتور بود که این آقا هنوز نفس میکشه ، خمینی را نکشت ، به کهریزک نفرستاد ، در خیابان با ماشین از روی او رد نشد ، ساواکی ها با موتور و اسلحه در روز روشن و در خیابانها به شکار مخالفان نپرداختند ، کودکان را به جرم تظاهرات نکشتند ، شاه دیکتاتور بود که فلسفی با همه زرت و پورتش زنده مانده بود ، رفسنجانی در زندان والیبال بازی میکرد و مجبور نبود شیشه نوشابه استعمال کنه ، منتظری و طالقانی تفسیر قرآن در زندان می نوشتند و کسی آنها را به زیر هشت و دستشویی ها نمی برد تا دولا دولا برگردند.
شاه دیکتاتور بود چون مرجعیت خمینی و شریعتمداری را از آنها نگرفت .
اصلا دیکتاتوری معنای دیگه ای داشت ، هر بچه ای اسلحه نداشت تا استاد دانشگاه را لخت کنه ، اگر نظرش بنظر کسی نزدیک بود ، طرف را تا آخر نگه می داشت.
شاه دیکتاتور بود چون تو هنوز نفس می کشی و عملت سرجاشه.
تو اصلا نمی فهمی معنی کلمات را ، تو تنها کسی هستی که خودت را مایه تمسخر دیگران می کنی و باور داری که دیگران باید باورت داشته باشند .
تو دیکتاتور نیستی ، تو انسان هم نیستی ، تو فقط موجودی هستی برای آنکه از تو سوءاستفاده کنند برای چاپیدن سه هزار سه هزار میلیارد ، برای دزدی اموال مردم ، برای آنکه بشینی و بمانی تا روزی که تاریخ مصرفت تمام بشه تا تو را هم مثل بقیه سر به نیست کنند . 
تو دیکتاتور نیستی چون هیچی نیستی جز آخوندی که تاریخ مذهب را در ایران به اتمام رساند ، تنها حسن تو این بود که مردم را از مذهب بیزار کرد و این جرقه ای ست که در آینده به ما کمک میکنه تا حکومتی انسانی و مبتنی بر باورهای انسانی بسازیم ، روزی که هم کیش های تو ریشت را می سوزانند و اگر مرده باشی ، تو را از گور بیرون می آورند و با جنازه ات چنان کنند که چنین با مردمان کرده ای !

هیچ نظری موجود نیست:

Free counter and web stats